My a média

 

Počas Brněnských Psích dní 2012 sa nám s Beginkou mimoriadne darilo. Beginka bola naozaj úžasná a podala neskutočný výkon. Jej skvelý výkon bol spomenutý aj v reportáži vo veľmi známom a skvelom Českom časopise - Psí sporty!

 

Beginka a ja sme sa objavili na internetovej stránke magazínu o Európskych psích športoch. Pre túto stránku sme ponúkli menší rozhovor, ktorý musel byť v angličtine. Nejako sme to dali dokopy a článok bol dnes uverejnený. Dúfam som tam veľa blbostí nenapísal. Článok o nás nájdete - TU!

 

Na DogFeste sme mohli vidieť aj televízne stanice - regionálnu RTV Krea a Markízu. V oboch sme sa opäť objavili vďaka DogFestu :) Krátky rozhovor sme mali s televíziou markíza tesne po sobotnej zostave. Na RTV Krea sme sa objavili v ukážkach medzi rozhovormi. Video z Markízy - TU! Video z RTV Krea - TU!

 

Beginka sa dostala po prvý krát aj do televízie. V rámci blížiacich sa príprav na DogFest sa chystala reportáž o dogdancingu, o dogfrisbee a o DogFeste. Spolu so Sašou sme sa tejto reportáže zúčastnili. Snažili sme sa niečo predviesť a zároveň nerozprávať blbosti a myslím si, že tento cieľ vyšiel na jednotku :) Beginka sa teda objavila v regionálnej televízii Krea. Video o "Tancujúcich havkáčoch" - TU!

 

Druhý zápis medzi médiami zaznamenala Beginka prostredníctvom časopisu Nový čas. Prihlásili sme ju do súťaže pes roka 2010 a získala 1.miesto v kategórii Najlepší psí kúsok roku 2010. Bola aj v menšej príručke Nového času, keďže v absolútnom finále(v ktorom sme neuspeli) sa hlasovalo prostredníctvom sms-iek. Ale aj na internete sa objavil zvlášť článok s videom - TU!

 

Beginka sa prezentovala už aj v menších médiách. Prvý krát ste ju mohli zahliadnuť v časopise pes a mačka v 4. čísle v roku 2010. V Článok sa rozoberal program "Rodinný pes", ktorý sa začal realizovať v psom centre Canis Mauris Naturally v Trnave. Beginka bola prvým psíkom z tohto programu a preto s nami urobili ohladne Beginky a tohto programu menší rozhovor.