Novinky

22.10.2012

Po veľkej pauze konečne prišla veľká aktualizácia našich stránok. Všetky články o našich frisbee súťažiach nájdete medzi "Akcie 2012" - TU! Tento rok ešte zrejme stránky prebehnú veľkou úpravou, tak dúfam budeme mať opäť kvalitnejší web. Ale hlavne, že je opäť aktuálny! 

26.5.2012

V sobotu sme sa zúčastnili v Partyzánskom akcie Deň štvornohých priateľov. Spolu so Sašou sme sa doobeda vybrali do Partyzánskeho, kde sme mali na tejto akcii robiť ukážky dogfrisbee, resp. dogdancingu. Priamo na akcii sa k nám pripojila aj Monika Olšovská a na záver akcie sme spravili všetci traja skvelé vystúpenia, ktoré sa ľuďom mimoriadne páčili. Viac info - TU!

5.-6.5.2012

Prvý májový víkend sme sa zúčastnili druhých tohtoročných freestyle-ových pretekov. Prvé tohtoročné freestyle-ové preteky v Čechách, samozrejme podľa pravidiel USDDN. Prvý krát sme nastúpili do kategórie open a veľmi sme si to užívali. Trošku sme doplatili na to, že sme ešte neni zvyknutý na to, že open štartujú až poobede a Begi tak pol dňa len spala a to sa na jej výkone dosť podpísalo, ale inak bola veľmi šikovná a na to že to bolo prvé vystúpenie v opene to bolo super. Takže spokojnosť! Viac info o tomto skvelom víkende - TU!

6.3.2012

Beginka a ja sme sa objavili na internetovej stránke magazínu o Európskych psích športoch. Pre túto stránku sme ponúkli menší rozhovor, ktorý musel byť v angličtine. Nejako sme to dali dokopy a článok bol dnes uverejnený. Dúfam som tam veľa blbostí nenapísal. Článok o nás nájdete - TU!

26.2.2012

S Beginkou sme sa zúčastnili prvého kondičného tréningu, ktorý bol zameraný na prácu na fit lopte a na strečing. Na začiatku sme si teda niečo povedali o fit loptách a následne sme si to všetci vyskúšali. Beginka tak isto, nuž a potvrdilo sa čo sme si mysleli a to to, že Begi nepozná svoje zadné packy :D Takže sme si zaobstarali fit plackou, pomocou ktorej pracujeme na zlepšení osvalenia nielen na zadných packách. Pomáhame si vankúšom a samozrejme hromadou pamlskou. Na záver nám ukázali strečing a večernú masáž pre psy(je to vlastne naťahovanie svalov, ale pre psy je to príjemné a bez námahy). Takže teraz už behať nezačneme kým sa poriadne nerozcvičíme a skoro každý večer dostáva Begi masáš. Seminár bol výborný a veľa nám pomohol.

28.1.2012

Týždeň po Wintercupe sme sa opäť vybrali medzi svojich. Tentokrát sme zamierili na medzinárodnú výstavu psov v Trenčíne, v rámci ktorej sa konali dogdancingové skúšky a aj dogdancingová súťaž. My sme síce prišli len ako diváci, prípadne pomocníci, no i tak bolo skvelo a z poldňového výletu sa stal celodenný výlet. Unavený sme boli riadne, ale stálo to za to, lebo to bol naozaj príjemne strávený deň. Viac info - TU!

21.1.2012

Nový rok sme odštartovali v Maďarskom meste Monor, kde sa konal DogFrisbee Wintercup v nádhernej jazdeckej hale. Celý deň bol úplne geniálny. Spoznali sme plno nových skvelých ľudí a samozrejme aj psov. Celá akcia prebiehala vo veľmi priateľskej atmosfére, každý bol maximálne odviazaný a užíval si krásu tohto skvelého športu. V súťaži sa nám tiež zadarilo, ale o tom v článku viac. Cestou naspäť sme sa druhý krát narodili, ale sme tu! Viac info - TU!

Nový rok 2012

Nový rok nám začal a je na čase sa ohliadnuť za tým minulým a zároveň si pripomenúť krásne výročie s Begi, ktoré sme mali 2.1.2012. V tento deň sú to totiž presne dva roky, čo sme si Beginku vzali. Dva roky ubehli ako voda, no zároveň mi to pripadá ako celý život. Tie dva roky boli krásne, boli horšie i krajšie chvíle no boli spoločné. Na začiatku bolo veľa problémov, no tie sme odstránili a nikdy by som nemenil rozhodnutie vziať si Begi. Ona je tým najlepším čo ma v živote stretlo. Minulý rok bol plný krásnych zážitkov, ktoré si trošku zhrnieme a v novom roku chceme ešte krajšie zážitky a hlavne ešte viac :) Viac o roku 2011 -  TU! 

4.12.2011

V nedeľu sme si riadne privstali a napriek horšiemu počasiu sme sa vybrali na súťaž v novej disciplíne na Slovensku - Dog Military Parkur. Bola to výborná akcia, parkur bol skvelý a to trošku horšie počasie sme si vďaka skvelým ľuďom a skvelým psíkom vôbec nevšímali. Nakoniec sa nám podarilo si domov odniesť aj trofej :) Viac z akcie - TU!

20.10.2011

V piatok sa nám oficiálne začali jesenné prázdniny a tak sme sa s Begi vybrali na spoločný DF tréning. Nakoniec nás bolo žiaľ len 6, ale aj tak bolo dobre. Pekne sme si potrénovali, poukazovali nejaké hody a dobre si pokecali. Beginka dnes priemiérovo cestovala autobusom v Šali aj v Bratislave, kde sme sa úspešne nestratili :)

1.-2.10.2011

Prvý októbrový víkend sa na Slovensku zorganizovala prvá súťaž psích športov. Súčasťou boli aj oficiálne preteky v DogFrisbee a DogDancingu. S Beginkou sme okrem všemožnej pomoci organizátorov prišli na ranč do Galanty aj súťažiť v DogFrisbee. Prezradím len toľko, že sa nám to nakoniec podarilo veľmi dobre a môžme byť spokojný. Viac z akcie - TU!

24.9.2011

V sobotu sme sa opäť vybrali na jednu parádnu akciu. Tentokrát sme zamierili do Trnavy na Deň rodinného psa. Akcia vyšla na jednotku rovnako ako počasie. Bolo fakt výborne a pred DogFestom to bola ideálna generálka. Beginka získala na "domácej pôde" dva krásne úspechy. Viac z akcie - TU!

20.9.2011

Tento deň sme sa vybrali na Ranč na Striebornom jazere pri Galante. Je to miesto konania DogFestu. Na tomto ranči som bol prvý krát, no je tam pekne. Vybrali sme sa tam aj so Sašou, kvôli reportáži o dogdancingu, o dogfrisbee a o DogFeste. Trošku sme si zatrénovali, prezreli si ranč. Reportáž robila regionálna televízia Krea. Reportáž - TU!

1.9.2011

Prvý septembrový deň sme sa vybrali do Devínskej Novej Vsi. Zúčastnili sme sa akcie Deň psích hier. Ako už bolo vopred avizované, tak akcia to mala byť trošku odlišná, no hlavne veľmi zábavná. Tieto predpoklady sa splnili. Počasie vyšlo pekne, ľudia aj psíci boli skvelý a prežili sme nádherný vyčerpávajúci deň. Viac z akcie - TU!

28.8.2011

Dnes oficiálne spúšťame webstránku venovanú Beginke :) Trvalo to dosť dlho, keďže som sa do toho raz pustil, potom som dva týždne nič nerobil s webom, no teraz som sa k tomu už dokopal a web je hotový. Nájdete tu všetko čo sa nás a hlavne Beginky týka :) Dúfam, že sa stránka bude páčiť. Budem ju pravidelne aktualizovať a aj informácie zo všetkých našich akcií budú na stránke.